Domy na sprzedaż Katowice — tylko z Re/Max Gold!

Filmy promocyjne — domy na sprzedaż Katowice

Mało osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest nakręcenie odpowiedniego filmu nieruchomości. Około 50% potencjalnych klientów bardziej zaufa ofercie, gdy obejrzy film promujący daną nieruchomość. Domy Katowice to dość ciężki temat, dlatego tym bardziej powinieneś lub powinnaś się tym zainteresować. Niedawno koszty stworzenia takiego filmu były bardzo wysokie, jednak dziś jest to opcja w zasięgu każdego przeciętnego człowieka. Dzięki takiemu filmowi, Twoje ogłoszenie stanie się jedyne w swoim rodzaju i sprzedasz swoją nieruchomość w bardzo korzystnej cenie. Domy na sprzedaż Katowice dzięki takim filmom promocyjnym są sprzedawane w krótkim czasie. Re/Max Gold gwarantuje: wielokrotne zwiększenie zainteresowania Twoją ofertą, profesjonalny film, który wzbudzi pozytywne emocje, zaangażuje i zaciekawi oraz zbudowanie pożądanego obrazu Twojej nieruchomości.

Portale internetowe a sprzedaż nieruchomości

Nie oszukujmy się, 99% ludzi szuka dziś ofert nieruchomości w internecie, dlatego promocja w nim jest tak ważna! Na polskim rynku znajduje się prawie 300 serwisów internetowych zajmujących się obrotem nieruchomości i teraz nachodzi pytanie — który z nich wybrać? O to nie musisz się martwić! Biuro nieruchomości Re/Max Gold zajmie się wszystkim za Ciebie. Domy Katowice, mieszkania na sprzedaż, domy na wynajem — nieważne jaki lokal, oni i tak sobie poradzą! Gwarantują: oszczędność pieniędzy, gdyż znają skuteczne sposoby taniej promocji w sieci, oszczędność czasu, ponieważ wszystkim zajmą się sami oraz to, że Twoja oferta będzie miała ogromną siłę rażenia na tle innych!

Home staging a domy na sprzedaż — Katowice

Niestety teraz w Polsce średni czas oczekiwania na kupca nieruchomości wynosi aż 4,5 miesiąca, a może nawet i dłużej. Twoim rozwiązaniem może być home staging, czyli sztuka przygotowania nieruchomości do sprzedaży tak, by wizualnie prezentowała się pierwszorzędnie. Domy na sprzedaż Katowice to ciężki kawałek chleba, ale dzięki tej technice wszystko stanie się prostsze. Gwarantuje ona zwiększenie wartości Twojej nieruchomości nawet o 10%, skrócony czas sprzedaży nawet o 40% oraz dumę z przygotowanej przez nich nieruchomości.

Powiązane wpisy