Ekspozycja bez wyjmowania produktu? To możliwe!

Ekspozycja bez wyjmowania produktu? To możliwe!

Czy można pięknie wyeksponować towar bez konieczności wyjmowania go z kartonu? Oczywiście. Służą do tego opakowania display, które sprawdzają się w różnych branżach między innymi w spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych i wielu innych. Ponadto zapewnia miejsce na informacje reklamowe. 

 

Czym jest opakowanie display?

 

Opakowanie display to półotwarty karton z tylną ścianą, stabilnym dnem oraz miejscem na informacje reklamowe. Są dwa rodzaje tego typu pudełek: opakowania klapowe oraz z automatycznie zamykanym dnem. Jest także wariant ze specjalną podstawą wtykową, który pozwala na przechowywanie bardziej ciężkich przedmiotów – zapewnia to sprężyste i wytrzymalsze dno. 

Karton tego rodzaju musi być atrakcyjny wizualnie i posiadać możliwość zamieszczenia na nim nadruków reklamowych, które zachęcają do zakupu. Doskonale sprawdzają się tu opakowania klapowe. Po otwarciu i uniesieniu góry zyskujemy dodatkową powierzchnie reklamową z informacjami o produkcie.

 

Opakowania idealne do transportu i wykładania

 

Opakowania tego typu sprawdzają się w wielu branżach. Ich zaletą jest łatwość transportu. Produkty umieszczone w środku są odpowiednio zabezpieczone, a po przywiezieniu ich na miejsce, np. do marketu umożliwiają pracownikom szybkie i praktyczne wyłożenie towaru na pułki. Wystarczy otworzyć kartony bez konieczności wyjmowania wszystkiego i ustawiania pojedynczych sztuk na regałach. Opakowania klapowe zapewniają także porządek i uniemożliwiają rozsypywanie się produktów. 

Tak wyłożone produkty spełniają wszystkie standardy. Są praktyczne, estetyczne i umożliwiają atrakcyjną ekspozycję produktów nawet na sklepowych regałach. 

 

Opakowania display na miarę czasów

Opakowania display są produkowane w najnowszych technologiach. Zapewnia to doskonałą jakość, wytrzymałość oraz możliwość wykorzystania całej powierzchni użytkowej. Umieszczone w nich produkty mogą być pięknie wyeksponowane bez konieczności wyjmowania ich z kartonów, które same w sobie pełnią funkcję reklamową. Ułatwiają też pracę, gdyż wystarczy je otworzyć i ustawić na regałach.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *