Pranie wodne zawodzi? Skorzystaj z usług pralni

Usuwanie zabrudzeń przy wykorzystaniu efektywnych środków

Specjalistyczne pralnie wykorzystują środki piorące, które często nie są dostępne w marketach. W zależności od rodzaju zlecenia i zabrudzonego materiału można skorzystać z usług przy wykorzystaniu wysokiej klasy maszyn. Pranie firan, zasłon czy nawet dywanów może stanowić duży kłopot, ponieważ nie jest możliwe w domowych warunkach, dlatego warto dostarczyć je do pralni.

Pranie na sucho – czyszczenie chemiczne

Pranie metodami chemicznymi polega na użyciu specjalnego agregatu, który nie nadaje się do wykorzystania podczas czyszczenia w wodzie. Pranie na sucho jest całkowicie zautomatyzowane, zamknięty obieg środków chemicznych  sprawi, że tego typu usługa jest całkowicie bezpieczna i przyjazna nie tylko dla naszych ubrań, elementów wyposażenia domu, ale także sprzyja środowisku, nie wpływa na stan powietrza i odprowadzanych ścieków. Nawet wywabienie najintensywniejszych zabrudzeń okaże się możliwe.

Nie ma zleceń niemożliwych

Pralnie są w stanie przyjąć do realizacji praktycznie każde zlecenie. Często wyposażone są w magiel, dzięki czemu możliwe jest czyszczenie bielizny pościelowej, ręczników, obrusów oraz serwet. W ten sposób można pozbyć się drobnoustrojów, alergenów, które są w stanie przetrwać standardowe pranie wodne. Zabrudzona suknia ślubna? Pranie skór i kożuchów? Stosowanie profesjonalnych technologii i środków przyniesie olśniewające rezultaty, dzięki którym każdy materiał zachowa świeżość i trwałość.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *