Producenci trumien

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 40 lat działa w branży funeralnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku producentów trumien oferujemy Państwu różnego rodzaju trumny wykonane z najlepszych materiałów drewnopochodnych, dostępnych w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Wśród naszych modeli znajdują się: 

  • trumny prostokątne,
  • trumny sześciokątne,
  • trumny półokrągłe,
  • trumny trapezowe.

Różne wersje kolorystyczne i kunsztowne detale

Każdy z wymienionych modeli dostępny jest nawet w kilkunastu wersjach kolorystycznych, począwszy od wyjątkowo jasnych, np. w odcieniach jasnego klonu, jasnego dębu, jasnej olchy po odcienie ciemne, np. inspirowane drewnem gruszy, orzecha, teczyny lub cedru, a także produkty w bardziej nietypowych ciemnych odcieniach – czerwonej wiśni czy głębokiego hebanu. Tak rozległą paletę barw uzyskujemy dzięki dobraniu odpowiedniego materiału do produkcji danej trumny. Jako producenci trumien z wieloletnim doświadczeniem posiadamy zaufanych dostawców, od których pozyskujemy materiał najwyższej jakości. Wszystkie trumny oferowane przez naszą firmę wyposażone są ponadto w niezbędne elementy. Detale te pełnią dwie funkcje – praktyczną i estetyczną. Do kluczowych elementów dodatkowych trumny zaliczamy np. solidne uchwyty, śruby lub elegancki krzyż, który montujemy na życzenie klienta w dowolne miejsce wieka. Każdy z wyżej wymienionych elementów utrzymany jest w zharmonizowanym, dopasowanym do odcienia tonie. To sprawia, że elementy dodatkowe idealnie współgrają z drewnopochodną konstrukcją zarówno skrzyni, jak i wieka. Ponadto każda trumna w całości wyścielona jest płótnem z białej satyny wraz z elegancką poduszką.

Fachowość i bezpieczeństwo

Stolarze, pracujący w naszym zakładzie produkcyjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej, to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma dba o to, by pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, czym wyróżnia się wśród innych producentów trumien. Zaangażowanie w powierzone zlecenie i dbałość o szczegóły to priorytety, którymi się kierujemy.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalnie wykonanie trumny, a także szybką dostawę do adresata. Każda wyprodukowana przez nas trumna jest solidnie zapakowana i zabezpieczona na czas transportu, tak aby nie uległa uszkodzeniu i trafiła do Państwa w nienaruszonym stanie. Na wszystkich etapach współpracy oferujemy Państwu naszą pomoc oraz fachowe doradztwo zarówno w kwestiach technicznych, jak również estetycznych. Wierzymy, że uda nam się stworzyć model, który spełni Państwa oczekiwania w najmniejszym możliwym szczególe.

Powiązane wpisy