Usługi krakowskich lakierni

Usługi krakowskich lakierni

Malowanie proszkowe oraz inne usługi lakiernicze jak np. malowanie stali są czymś, czego każdy mieszkaniec Krakowa i okolic przynajmniej raz wybiera. Każdy precyzyjnie pomalowany element kuty ze stali albo aluminium staje się nie tylko odporniejszy na chemię i wilgoć, ale i piękniejszy. Co oferują krakowskie lakiernie?

Najczęściej do usług lakierników należą:

  • malowanie proszkowe aluminium,
  • malowanie stali,
  • doradztwo i pomoc w doborze farb i pozostałych materiałów,
  • możliwość wybrania typu lakieru – bezbarwne,,antyczne, fluorescencyjne, młotkowe i strukturalne.

Malowanie proszkowe aluminium

Malowanie proszkowe to jedna z bardziej wymagających usług, dlatego w Krakowie specjalizuje się w niej Alucolor. To firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, które pozwala jej na realizację usług na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo i indywidualne podejście to jej największe atuty. Oprócz aluminium malują też stal. Dzięki malowaniu proszkowemu aluminium przez profesjonalistów można stworzyć piękne elementy kute pomalowane precyzyjnie i przede wszystkim równomiernie.

Malowanie stali

Malowanie stali to kolejna usługa realizowana na terenie Krakowa i okolic. Podnosi wytrzymałość stai oraz zapewnia jej estetyczny wygląd, dzięki któremu nawet najbardziej wymagający klienci są usatysfakcjonowani. Dodatkowo usługa ma atrakcyjną cenę, co sprawia, że klienci coraz częściej zgłaszają się do Alucolor.

Jakość i doświadczenie

Dzięki certyfikatom jakości usługi Alucolor (np. malowanie proszkowe) spełniają wszystkie normy wymagane prawem. Dodatkowo certyfikaty jakości spowodowały, że klienci zaufali profesjonalistom z lakierni Alucolor.

Jak skontaktować się z Alucolor w Krakowie? Najłatwiej zadzwonić lub napisać albo po prostu odwiedzić nasze biuro w Krakowie i złożyć zamówienie. Po rozmowie nasz zespól zaplanuje realizację i doradzi jakie materiały wybrać. Podpowie też najlepsze rozwiązanie i opowie o używanych lakierach. Nie czekaj i już dzisiaj umów się do Alucolor na malowanie proszkowe w Krakowie i okolicach!

Powiązane wpisy