Czym jest tak naprawdę pantomogram? Kielce to najlepsze miejsce, aby się o tym przekonać!

zdjęcie rentgenowskie

Rentgen zębów w Platinum Dent – postaw na specjalistyczny pantomogram! Kielce

W Platinum Dent przeprowadzamy rentgen zębów z zastosowaniem profesjonalnego pantomogramu. Jest to specjalistyczny aparat RTG, który umożliwia przeprowadzenie badania znanego powszechnie jako panorama zębów. Jest to niezwykle szybkie i bezpieczne badanie, które w ciągu kilku sekund pozwala wykonać widok 360° uzębienia wraz z jego oceną. To pozwala na bardziej precyzyjne diagnozowanie i leczenie chorób zgryzu. Wszystko odbywa się bezpiecznie dla pacjenta, ponieważ pantomogram Kielce wykonywany w Platinum Dent jest zgodnie z przepisami o ochronie promieniowaniem jonizującym.

Cele diagnostyczne i kontrolne zębów na wyciągnięcie Twojej ręki!

Wykonywanie rentgena zębów to nie tylko ważny element profilaktyki, ale również przydatne narzędzie dla lekarza w celu właściwej diagnozy. Robi się je do celów diagnostycznych i kontrolnych. Zdjęcia rentgenowskie wykonywane przy pomocy specjalnego aparatu, jakim jest pantomogram Kielce, są bardzo przydatne w celu oceny narządu żucia, stanu zdrowia zębów, kości i pozostałych elementów jamy ustnej. Za pomocą nowoczesnego sprzętu możemy otrzymać zdjęcie zgryzowe, skrzydłowo-zgryzowe oraz punktowe. Pantomogram Kielce najczęściej przeprowadza się w celu zdiagnozowania próchnicy zębów lub stanów zapalnych, a także przed leczeniem protetycznym czy podczas leczenia kanałowego.

Stomatologia dziecięca – bardzo ważny aspekt życia każdej naszej pociechy!

Stomatologia dziecięca to bardzo ważny aspekt rozwoju naszego dziecka. Zachęcanie dzieci do właściwej higieny jamy ustnej już od najmłodszych lat jest niezwykle potrzebne. Oswojenie z wizytami w gabinecie dentystycznym zapewni świadomą profilaktykę zdrowej jamy ustnej dla przyszłych pokoleń. Dlatego w centrum Platinum Dent specjalizują się w stomatologii dziecięcej. Ich gabinety dentystyczne są przystosowane do leczenia najmłodszych Pacjentów. Dentyści i cały personel są wyposażeni w wiedzę, jak profesjonalnie rozmawiać z dziećmi oraz jak je bezpiecznie leczyć. U nich dzieci czują się komfort i bezpiecznie!

Powiązane wpisy