Lampy owadobójcze Stalgast — must have w Twoim zakładzie gastronomicznym!

Czym jest lampa owadobójcza Stalgast?    

Tego typu lampy owadobójcze Stalgast stworzone zostały po to, aby wabić owady poprzez system świetlówek UV. Uniwersalna lampa owadobójcza Stalgast 2×15W o indeksie 692216 idealnie nada się w przemyśle spożywczym w sklepach, supermarketach, domach oraz restauracjach na całej kuli ziemskiej. Warto wspomnieć, że lampa nie wydziela nieprzyjemnych zapachów oraz bardzo cicho pracuje. Urządzenie może stać na podłodze, jak i wisieć na ścianie za pomocą uchwytu łańcuchowego. Kompaktowa budowa tej lampy owadobójczej firmy Stalgast ułatwia jej transport, a siatka rażąca o wysokim napięciu jest najwyższej jakości. Zasięg lampy wynosi 30 metrów kwadratowych. Wyłącznie do użytku w pomieszczeniach! Dodatkowo urządzenie jest naprawdę wydajne i energooszczędne.     

Świetlówka a lampa owadobójcza Stalgast     

Świetlówka UV o mocy 20 W marki Stalgast o indeksie 692020 stworzona została dla lampy owadobójczej o indeksie 692221. Zastosowanie takiej świetlówki jest bardzo szerokie — wystarczy posiadać lampy UV. Tego typu lampy znajdują się między innymi w rzeźniach, sklepach, supermarketach, restauracjach czy nawet w domach. Długość tego typu świetlówki wynosi aż 59 centymetry. Wykonana została z najlepszej jakości materiałów i sprzedawana jest osobno. Ma powierzchnię satynową oraz nie posiada żadnej powłoki.     

Lampa owadobójcza Stalgast z lepem o indeksie 692315      

Lampy owadobójcze Stalgast z lepem są świetnym rozwiązaniem w Twoim zakładzie gastronomicznym! Żywotność lamp ledowych wynosi aż ~20 000 godzin! Jej kolejnymi cechami są: mocna i trwała obudowa wykonana z ognioodpornego tworzywa, możliwość zawieszenia, moc świetlówek: 2×6 W, lep wymienny kod 692003, duża, łatwa do czyszczenia taca, zakres działania do ~100 m2, moc elektryczna: 0,014 kW, napięcie – U: 230 V, szerokość – W: 532 mm, głębokość – D: 140 mm oraz wysokość – H: 320 mm. Kup lampy owadobójcze Stalgast już dziś!    

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *